O Σύλλογος μας, μέσα από ανακοίνωση, καλεί όλους τους γονείς να υπογράψουν τα απαραίτητα έγγραφα στο χώρο των σχολείων ώστε τα παιδιά τους να μπουν στο πρόγραμμα “ΔΙΑΤΡΟΦΗ” – το 2012 – 13.
Ανακοίνωση για το πρόγραμμα του PROLEPSIS
- από Ελπίδα
![](https://drosero.eu/wp-content/uploads/2019/11/αρχείο-λήψης-1-1.jpg)
O Σύλλογος μας, μέσα από ανακοίνωση, καλεί όλους τους γονείς να υπογράψουν τα απαραίτητα έγγραφα στο χώρο των σχολείων ώστε τα παιδιά τους να μπουν στο πρόγραμμα “ΔΙΑΤΡΟΦΗ” – το 2012 – 13.