To 2016, ο Σύλλογος μας επικοινωνεί με τον κ. Simon Quaschning, ζητώντας του πληροφορίες για πρόγραμμα της Ευρωπαϊκής Επιτροπής, για την ιατρική φροντίδα των ευάλωτων κοινωνικών ομάδων.
![](https://drosero.eu/wp-content/uploads/2019/12/Document-page-001-724x1024.jpg)
Και η συνέχεια της επικοινωνίας:
To 2016, ο Σύλλογος μας επικοινωνεί με τον κ. Simon Quaschning, ζητώντας του πληροφορίες για πρόγραμμα της Ευρωπαϊκής Επιτροπής, για την ιατρική φροντίδα των ευάλωτων κοινωνικών ομάδων.
Και η συνέχεια της επικοινωνίας: