Στις 7 Ιουνίου 2021, ο Πολιτιστικός Μορφωτικός Σύλλογος Γυναικών Ρομά Δροσερού Ξάνθης ” Η ΕΛΠΙΔΑ” απέστειλε αίτημα στον Δήμαρχο Ξάνθης και το Δημοτικό Συμβούλιο σχετικά με την ένταξη του οικισμού στο σχέδιο πόλης της Ξάνθης.
849 Δημοτικό Συμβούλιο
![](https://drosero.eu/wp-content/uploads/2021/04/drosero.jpg)
Στις 7 Ιουνίου 2021, ο Πολιτιστικός Μορφωτικός Σύλλογος Γυναικών Ρομά Δροσερού Ξάνθης ” Η ΕΛΠΙΔΑ” απέστειλε αίτημα στον Δήμαρχο Ξάνθης και το Δημοτικό Συμβούλιο σχετικά με την ένταξη του οικισμού στο σχέδιο πόλης της Ξάνθης.
849 Δημοτικό Συμβούλιο