Ο Σύλλογος μας, τον Δεκέμβριο του 2018, επιλέγει να παραδώσει σε Ιδρύματα, μαζί με τα αποτελέσματα της απογραφής και μια σειρά σημαντικών αιτημάτων, την παρακάτω συνοδευτική επιστολή.
Συνοδευτική επιστολή προς Ιδρύματα
- από Ελπίδα
![](https://drosero.eu/wp-content/uploads/2019/11/images.png)
Ο Σύλλογος μας, τον Δεκέμβριο του 2018, επιλέγει να παραδώσει σε Ιδρύματα, μαζί με τα αποτελέσματα της απογραφής και μια σειρά σημαντικών αιτημάτων, την παρακάτω συνοδευτική επιστολή.